A www.taiki.cjb.hu fóruma.

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  Belépés  

Share | 

Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nakamura Ayumi
Elsőéves Waizu (C)

Hozzászólások száma : 79
Registration date : 2008. Jul. 08.

TémanyitásTárgy: Kegyes, kegyetlen, felháborodott, angyali   Pént. Aug. 22, 2008 3:48 pm

//Szőkének kicsit késve.^^ //
*Hallgatja a fiú rövid és tömör beszámolóját a hova tartozásáról, majd mivel nem hagyhatja szó nélkül, ezért meg is szólal, szinte rögtön. *
-Ó igen, az lehet, hogy jól beszéled a nyelvünk, csak hogy a kinézetedről simán lejön, hogy angol vagy. A fehér arc és a szőke haj, a fejed állása, és az orrod mérete. *Ahogy beszél az arcán szinte kimutatja, hogy melyik testrész is az amelyik fontos szerepet tölt be…Majd jött a szellő, és Ayumi haja is meglibbent a melegben. Kicsit játszadozott a tincsekkel, de épp hogy csak fel tudta emelni a végüket. De ő nem figyelt erre, helyette érdekes módon a fiú beszédét figyelte. Majd jobb szemöldökét erősen felhúzva a homloka közepére türelmetlenül válaszolta, hogy hagyja abba a mondatát. Ezzel szemben, mikor a hideg tekintettel találkozott, hát nem megijedt, elvégre ő nem az az ijedős fajta. Legalábbis emberektől nem ijed meg. Helyette azonban csöndbe maradt, és várta, hogy ennek a tekintetnek mi lesz a vége. Természetesen a szemkontaktust ő is simán fenn tartotta, aztán a nehéz súllyal bíró szavak csak úgy ömleni kezdtek Jackből. S Ayuminak ez egyáltalán nem is tetszett. Morcosan, sőt egyre idegesebben nézett rá a fiúra. Majd mihint az hajlandó volt abbahagynia a mondandóját azonnal neki kezdett ő is. Csak hogy már nem érdekelte, hogy a fiú az első ember akivel találkozik. Még egy ér is kidülledt a nyakán.*
-Mondod ezt te!? Ugyan, azt hiszed, hogy a belső minden? Egyáltalán nem. És fogalmad sincs, hogy én milyen vagyok. *Jeges úrinőként válaszolt a fiúnak. De itt még persze nincs vége, most jöhet a másik bántása, hiszen nem eléggé szólt még neki vissza.*
-Tudod te ahhoz képest, hogy így nézel ki egy beképzelt alak vagy. És közben semmit nem tudsz és semmid nincs. Az öltözeted simán arról árulkodik, hogy belsőleg valami baj van veled. Még soha nem tanultál pszichológiát ezek szerint. *Ő sem, és nem is fog, csupán teszteket töltögetett ki újságokban, és onnan tudja, hogy kb mi a szitu ezen a téren… Na de nem is az a lényeg, hanem hogy okosnak mutathatta magát, és Jackkel szemben ez a leghasznosabb dolog. * És tud csak meg. *Indult el nagy hevesen a fiú felé.* Egyáltalán nem vagyok elkényeztetve. *Majd jobb mutatóujjával jó erősen megbökte a fiú mellkasát.* Ha tudnád te, hogy én mit éltem át, akkor biztosan nem ezt gondolnád! *Mondta teljesen felháborodva, persze semmi olyasmi nem történt vele, ami esetleg szörnyű, vagy éppen tragikus lenne. Helyette, amire ő gondol, azok olyan kisebb és piti dolgok, mint pl nem kapta meg a kedvenc babáját, mert éppen nem úgy viselkedett ,ahogy kellett. Vagy, amikor nagymamája egyszer pofon vágta. Persze azóta a szülők nem beszélnek a nagyival, így ő se. Na nem mintha annyira hiányozna neki… Aztán a szellőcske teljesen megállt, Ayumi pedig nem kívánt több szót szólni. Ő teljesen bedurcizott és mondanom sem kel, hogy percek, talán pillanatok töredékén múlott tényleg ne vágja pofon jól Jacket. És ebben már van rutinja, szóval nem lett volna az olyan gyenge ütés.*
-Nem, nem kell vinned a bőröndömet. Egy ilyen felfuvalkodott alaknak nem engedném meg. *Nyomban vissza is ment a bőröndjéhez, és felvette a kezébe. Habár semmi kedve nem volt cipelni, de hát a büszkeség, az mindig is nagyobb úr volt nála. De még nem ment el… ki tudja miért, de maradt. Mintha élvezné, hogy ilyen „jól” elbeszélgetnek. Elvégre őt túl sokan nem merték még kioktatni. Pedig természetéből adódóan szívesen veszekszik az emberekkel. De hátha nincs kivel…Majd figyeli, ahogyan Jack zsebéből kihullik a képregény, és nyomban meg is enyhül. Elvégre a kíváncsiság az nagyobb úr nála, mint a büszkeség. Így hát kicsit kedvesebb, megenyhült hangon hajlandó volt válaszolni Jacknek.*
-Az apám egy seprűgyártó cég igazgatója. Anya pedig író. Könyveket ír…leginkább regényeket, vagy mit…* Adja meg, azért még mindig kegyesen a választ.*
-Na és a te szüleid? *Hangzik a kérdés, elvégre ha valamit meg akar az ember kérdezni, akkor az előtt kell egy kis körítés. Már elég jól kitapasztalta otthon.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://lelekszem.blog.hu/
Jack Wine
Elsőéves Iwaku

Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2008. Feb. 16.

TémanyitásTárgy: Re: Park   Pént. Aug. 22, 2008 8:56 pm

* Jeges tekintette nézett Ayumira.*
~ Hát jó, ha így áll hozzám, visszakapja még! Nem is akárhogyan!~
* Gondolja. Vett egy levegőt a válaszhoz. Arra készült először, hogy egy levegővel mondja el, de aztán rájött, hogyha hangsúlyozni akar mindent, akkor ez nem tanácsos, és mivelinkább elhúzza a bántó igazságot, ezért, lassan és kíméletlenül fogja kiejteni a szavakat, persze csak a válasz után.*
- Édesapám tanár, édesanyám divattervező, és fotós. Biztos jókat írhat anyád, én szeretem a regényeke. Meg a kisregényeket, ami az elővv esett ki a zsebemből.
* Ez volt a válasz. Már lehet előre sajnálni Ayumit Jack igen kegyetlen lesz. Mármint, csak anyira, amita neveltetése megenged neki.*
- Átlátok rajtad, örököltem a szüleim jó emberismerő képességüket. Te csak egy elkényztetett, pasifaló lehetsz, akinek mindig mindenke nem volt. A csapások, amiket átéltél, az meg nem lehet más, mint hogy nem kaptál meg valamit, amit nagyon szerettén volna. Vagy netán egy-két pofon az Élettől. Ezt már nem tudom. De egy biztos, te a külsőségekre építesz! Nekem olyan a stílusom amilyen. Punk vagyok, nem tudhatod, hogy az milyen zene..Te olyat biztos soha nem hallgatnál. Mondhatsz az emberek szégyenének. Ez sem érdekes, de hoyg én beképzelt? Józana vagyok, soha nem voltam egoista. Nem vagyok beképzelt, de viszont te igen. Azt hiszed, hoyg egy ilyen fanyi lány mindenkinek tetszeni fog? Vagy bárkinek is az esete lesz? Lehet, hogy egy kettő srác felfigyel rád, de több nem! Csoda, hogy a rokonaid, ha már vannak normálisak is, akik nem kényeztettek el, azok elviselnek? Egyáltalán elviselnek?
* Most még jegesebben nézett szegény lányra. Majd egy fölényes mosoly megjelent az arcán.*
- Nakamura Ayumi, tudok én kedves is lenni, de te azt sem érdemled meg! Velem nem lehet játszadozni, és megtörni sem!
* Mondja, majd megforul, és elindul a kastély felé, visszaint kezével, egy "viszlát!"-ot, de hátra sem néz. A nagy ajtón besétál, és bizony meg sem áll a szobájáig. Ott meg jól kiröhögi a lányt, és elképzeli, hogy vajon milyen förös lehet az arca, ettől a kis beolvasástól. Meg azt is, hogy a nyakán az ér vajon szétpattant e.
Ez gonosz volt tőle, vagyis, végtére mégsem annyira, így még csak a lelkiismeret sem kell, hogy furdalja.*
Felhasználó profiljának megtekintése
Richard Rot

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Sep. 01.

TémanyitásTárgy: Re: Park   Hétf. Szept. 01, 2008 8:30 pm

* Egy magas, barna hajú, barna szemű férfi érkezik, lassú léptekkel. Nagy bőröndöket lebegtet maga után. Félhosszú haja, a szemébe ér, de őt nem zavarja. Miért is tenné?
Fiatal, pályakezdő tanár, első próbálkozása Taiki lenne. Izgul kicsit, hogy vajon milyen lesz, de nem nagyon tudta eldönteni. Kicsit fél is.*
~ Vajon, hogy lesz, ,s mint lesz itt minden? Hogy fogom megértetni magamat? Csak nagyon keveset beszélek japánul.. Inkább az anyanyelvemet beszélem, az angolt... Érdekes lesz...~
* Gondolja el magában az egészet. Ezek, egy kezdő tanár gondolatai. A modern fehérmágia a szakja. Ez a legújabb, ami csak létezik a mágusvilágban. Eddig is volt fehér mágia, de ez arról szól, hogynapjainkban, a huszonegyedik században milyen védő varázslatok, és egyéb, fehér mágiával kapcsolatos mégiák vannak. Érdekes dolog. Itt Japánban még nem is tanítják. Ő az első, aki megismertetheti vele a gyerekeket, és talán egyaránt a felnőtteket is.
Richardról tudni kell, hogy a kedvenc kora a középkor, így próbál úgy is beszélni. Viselkedésével, a legfőbb udvari méltóságokat, bátorságával a legjobb lovagokat is lekörözné, ha léteznének még. De mivel nem léteznek, ezért valószínű, hogy nem akadnak vetélytársai. Szép lassan sétál, és a hídig megy el. Látja már a kastélyt, s el is indul felé. Azt viszont nem látja, hogy bárki is várná. Pedig úgy tudja, hogy mindig van egy kis váróbizottság, akik fogadják az új tanárokat. Lassú lépteivel, sokáig tart, mire odaér a kastély ajtajához. De ő nem siet. Van ideje. Htha addig a fogadóbizottsága is megérkezik.*
Lillyan Aurora Semmewisen
Szakvezető

Hozzászólások száma : 174
Registration date : 2008. Jan. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Park   Hétf. Szept. 01, 2008 8:39 pm

* Lillyan nyitja ki az ajtót.*
~ Francba, már elkéstem.~
* Állapítja meg, mikor látja, hogy az új sensei már ott van, és errefelé tart. egyre közelebb jön. Úgy dönt, hogy a lépcsők tetején várja be. De aztán mégis meggondolja magát, és lesétál. Elémegy. Kinyújtja felé a kezét.*
- Jó Napot! Lillyan Aurora Semmewisen vagyok! A kutatók.. pardon, az Iwakusok szakvezetője. Feltehetőleg, maga az új senseiünk, nem?
* Kérdezi barátságos hangon, édeskés mosollyal a szája szögletében. Lilly nagyon könnyen tud kedves lenni az emberekkel. És mindig, megállás nélkül mosolyog.
Tovább folytatja a csacsogást, mivel megteheti.*
- Én Rúnaismeretet tanítok... Maga mit is tanít? Amúgy ne haragudjon a késésért.. Későn jött a bagoly, hogy ma érkezik meg. De jöjjön, menjünk csak be, mert itt kinn sötét van már.. Megmutatom a szobáját is. Jöjjön! Nem harapok!
* Kacsint, majd elindulnak.*

//kövit a szobába.ott válaszolj erre is, pls.//
Felhasználó profiljának megtekintése http://bubblegum.try.hu
Victoria Dewey

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Aug. 19.

TémanyitásTárgy: Re: Park   Pént. Szept. 05, 2008 6:20 pm

*Ráérősen sétálgat, egy fekete felsőben, fekete-piros szoknyában, láncokkal és persze az elengedhetetlen bordo, koptatott bakancsában. Szájában kedvenc, epres nyalókája, nyakában egy bogyos nyaklánc. Arca semmit sem árul el, általában pókerarccal közlekedik. Kinéz magának egy szimpatikus helyet, ami ebben az esetben egy csinos kis fa, jó nagy árnyákkal. Odasétál, ledobja magát, majd keresztbe teszi a lábait, és hátradöl. Becsukja a szemeit, majd nyalógatja a nyalókáját. Miután az elfogy, elteszi a pálcikát, hisz nem illik szemetelni, majd felnéz az égre. Sóhajt egyet, majd előhuzza az eddig az övében rejlő dobverőjét, majd pörgetni kezdi. Rég volt már, hogy kidobták a bandából, de még mindig hiányzik neki a zene. De erre most próbál nem gondolni. Most egyetlen vágya, hogy barátokat szerezzen és végre valahára boldog lehet, hisz ez eddig nem nagyon valósult meg.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szomb. Okt. 25, 2008 1:34 pm

*Lex első útja a park felé vezet. Új még a kastélyban, és öccsét várja, hátha őt is arra sodorja a szél. A park gyönyörű, és nagyon tetszik a fiúnak. Hosszú, fekete kabátja meglibben, ahogyan a vízesés felé tart, keresztül a parkon, hogy szemügyre vegye a környéket. A víz halkan csobog.*
~ Hol van itt mindenki? olyan kihalt most az egész hely. Remélem, azért találkozok majd még más egyedekkel is, mint Drew.~
*Gondolja, és elindul visszafelé. Most egy hídon át viszi az út, miközben bolyong, visszavisz a park elejébe az útja. *
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szomb. Okt. 25, 2008 1:45 pm

*Drew nehézkesen de felkelt...felvett magára egy farmert, fekete pólóval és természetesen az ellengethetetlen kellék is a bőrkabát is rajta volt. Mielőtt elindult volna beletúrt hajába mert akkor a legjobb ha borzas. Hollója is a vállán így elindult felfedezni a környéket.*
~Egész szép...~
*állapította meg mikor a Parkhoz ért. Ahogy tovább sétált meglátta bátyját is.*
-Szeva!-
*köszönt oda majd hozzá siette.*
-Hogy hogy erre?-
*kérdezi és felpillant az égre, hogy hátha valamerre ott van testvére hollója is de sehol semmi...majd megkérdezi, arra az elhatározásra jutott...*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szomb. Okt. 25, 2008 1:55 pm

-csövi-
*Köszönti testvérét, és látja, hogy vállán ül az új szerzemény. Így sajátját is keresni kezdi. Felnéz, és nem látja sehol saját hollóját, mert most, hogy elköltöztek otthonukból, már kijárt egy-egy saját állat. *
-És? elnevezted már?-
*Kérdi Drew-tól, és reméli, nem kérdez vissza, mivel ő még lusta volt nevet választani kedvencének. *
~de... így hívni sem tudom.~
*Rájött, hogy név nélkül nem tudja hogy szólítani madarát. Elkezdett kattogni az agya, de semmi....*
~Korán van még nekem, nemrég keltem~
- Neked hogy tetszik a környék? mert nekem egész bejön a park.-
*kérdi és válaszol is egyben, majd a fiú hajára nézve eszébe jut, hogy reggel megfésülködött, és öreg hibát követett el, nem kócos, pedig... az ő és tesója ismertetőjele a kócos haj. Ezt még apjuktól lesték el.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szomb. Okt. 25, 2008 2:04 pm

-Ez a kis dög már ma reggel az agyamra ment...nem még nincs neve!- *rázta meg a fejét...*
-Na és te? Adtál már nevet neki?- *Az állat a vállán mintha meghallotta volna Drew sértését és felszállt az egyik ágra majd onnan nézte nagy fekete szemeivel gazdáját.*
-Elmegy...bár nekem nagyon is világos! Tudod, hogy a sötétet jobban szeretem...meg persze jó lenne megismerkedni pár emberrel...A lányok is odáig lesznek érted!-
*vigyorodott el Andrew és megveregette Lex vállát.*
-Fogadjunk, hogy nem rég keltél...- *no lám...igenis elég jól ismeri ahhoz testvérét és magát is, hogy tudja, hogy ha nem kelti fel valaki vagy valami akkor akár 5-ig is képesek lennének aludni!*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szomb. Okt. 25, 2008 2:28 pm

-Hogyhogy az agyadra ment? nem szoktad még meg, hogy a tiéd?-
*Kérdi, és nevet tesóján, mert nagyon vicces ez a gondoskodó szerep.*
-Nos, nem. Lusta voltam elnevezni, ás az igazat megvallva...egész máson járt az eszem-
*Vallja be, és Drew felé vigyorog, hisz úgy váli, ő is sejti, min járt az esze.*
-Igen, kissé világos, de remélem a szobám sötétebb lesz. És hogy elviselnek majd az itteniek.-
*Majd mikor a lányokról szóló kijelentést meghallotta, vigyorogni kezdett ismételten, és hajába túrt.*
-Drew, a viccet félretéve.... Érted bomlanak majd a csajok, és örülök, ha nekem is jut majd egy. Már ha vannak itt csajok.-
*Kacsintott a srác felé, majd megborzolta a haját. (nem a sajátját xD) *
-Tényleg, láttál már itt egy lényt is akár?-
*Kérdi, s a fejében kavarog egy kérés*
~Jaj, menjünk be a kastélyba, keressünk valami sötétebb helyet~
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szomb. Okt. 25, 2008 3:01 pm

-De, de megszoktam...de reggel úgy keltett, hogy a hajamat csipkedte...- *néz morcoson a fán ülő állatra*
-No és min járt az eszed?- *gondolj, hogy Lex agya exén járhat...*
-Csak nem megint Lora? Attól a csajtól kiráz a hideg...nem tom mit eszel rajta!- *rázza meg megint a fejét Drew.*
-Hehe...jó vicc bátyus...bár nincs mit tagadni, tényleg szeretnek a lányok.- *emeli fel magasra a fiú a fejét, majd elvigyorodik és úgy néz barnás szemeivel testvérére.*
-Nem...még egyet sem, az állatokon kívül...ilyen kevesen vannak ebben az iskolában?- *kérdezi. Ha ilyen kevesen lesznek meg fogja kérni szüleit, hogy menjenek el mivel ez gy elég unalmas, ha mindenki a kuckójába bújik. Így hogy hódítja meg a csajok szívét?*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szomb. Okt. 25, 2008 3:19 pm

-Ú, a sunyi állat! a hajad csipkedte?-
*Kérdi, és kineveti. Milyen vicces már?xD*
-Nem, Lorán túltettem magam, ha megcsal, akkor ez van. Egy darabig bántott, de ha neki jobban kellett Leslie, akkor ott van neki, Hátha itt végre találok egy normális csajszit. De ha így haladunk, akkor nem még normális csajszit, havert sem szerzek... ilyen tolongó tömegben nehéz élni....-
*Némi irónia csengett a hangjában. Igazából már az járt a fejében, hogy hátha ő is és szeleburdi társa is talál egy-egy csajt, aki talán megszelídíti kicsapongó életstílusukat.
-El kéne menni valami helyre, és ünnepelni egyet.... de ketten? én szeretek veled lenni, de egymagad nem vagy elég nekem jelenleg nőstény is kell-
*Jelenti ki és kacagni kezd. Úgy véli, öccse sem gondolja másképp, így körülnéz, hátha történik valami, de semmi.*
-És Nora hogy viseli nélküled?-
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szomb. Okt. 25, 2008 3:29 pm

-Mondom...Reggelre huh...ne is tudd, hogy néztem ki!- *és hülyeségén már ő se tud mit tenni, nevet.*
-Értem...- *bólint egyet majd csak hallgatja bátyját.*
-Hát keressünk embereket...Nora? Biztos jól...mikor eljöttem már David vállán sírta ki magát.-*egy fintor terül szét arcán és csöppet sem mondható jóindulatúnak.*
-Na akkor menjünk be élőlényeket keresni!- *mosolyodik el és visszaindul a két fiú a kastélyba egy kis társaság után*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Kedd Dec. 02, 2008 5:33 pm

*Lassan és halkan szedi fehéres lábait a lány. Már azt sem tudja mikor mozdult ki igazából a kastély falai közül. Talán még konkrétan soha. Hát igen. De mit is mondhatott volna. Minden álma ,hogy egyszer eljusson Japánba ,most itt van erre ,meg ki sem teszi a lábát. Sokan mondanák , normális ez ? Pedig az ,csak most félt. Most volt elöszőr konkrétan távol a családjától, eddig sosem volt ilyen messze tőlük. Hisz Magyarország egy piciny terület ehhez a hatalmas és teljesen más lakossághoz képest.
Gyönyörűnek gyönyörű, sőt csodálatos. Egy kecses mozdulattal magára húzta a talárt jobban s úgy tekintett a kinti világra. Még senkit nem ismert ,csak a természettel volt a kapcsolata különleges. Végig kísérte tengerkék szemeivel azt ahogy a léptei alatt lassan eltűnnek a vörössös juharfa levelek. Bár már tél van ,még mindig pompázott a kert, vagyis park eme része. Csillogó szinte vágyakozó szemekkel meredt rájuk ,majd végre megpihentek a lábai s megtorpant a kis fa híd tetején. Körbenézett s lassan rádőlt a korlátra. Gyönyörű volt ,s mindez feledtette vele azokat a képeket amik miatt ide jár iskolába, amik néha feltűnnek s egészen érdekes dolgokat mutatnak meg neki. Kezeit végighúzta az arcán ,mint aki most kelt fel . Bőrén érezte a hideg kezeit ,melyek miatt kissé megrezzent az egész teste.*
- Érdekes egy év lesz ez.
* Állapította meg előre egy nagy mosoly kíséretében.*
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2008. Jun. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Park   Kedd Dec. 02, 2008 5:49 pm

*Nitta a szokásos nemtörődöm módon öltötte fel magára a holmijait. A farmerdzsekije nem mondható melegnek ma, de nem is igazán érdekli, még egy kis baci úgy sem árt. A szemébe be a barna kontaktlencse, fel egy sálat, és már készen is van egy újabb "kalandos utazásra". Ebben az iskolában ugyanis nem történt eddig semmi. Eddig. Akkor meg mi más lehetne a legjobb; magunk csinálunk egy jó kis balhét? Egy kis rongálás itt, egy kis szaggatás ott, s máris készen van az ínycsiklandozó baj. Úgy bizony, ettől majd biztosan kicsapják. A kastélyból kifelé rögtön el is húzta a száját. Ilyen hidegben tényleg nem ártott volna, ha egy kicsit több cuccot vesz magá... Neeeem! Azt már nem! Még a saját józan eszére sem hallgat ez a lány, csak megy a feje után, ez esetben kifelé, minél tovább, tovább.* ~Francért kell itt dekkolnom.~*Gondolja morgolódva, s megvillannak barna szemei a félig kopasz fákon.*~Ezek is elfelejtettek levedleni.~*Fonja fel a szemöldökét, és odasétál az egyik közelihez. Csupasz kezét hozzáteszi a fa durva kérgének, de az arcvonásai továbbra sem változnak. Aztán furcsa érzése támad.
Egy pillanatra hátrahőköl, a lélegzete elakad, a szemei meg mereven néznek a kastély bejáratához, ahonnan egy barna hajú lány éppen kíváncsiskodva kisétált. De az a lány nem ő... Valaki teljesen más.
Kétszeri villámpróbálkozás után végre sikerül pislognia, a szemeit meg jó alaposan dörzsöli meg.*~Mi a franc volt ez?!~*Kérdezi magában, s már a belső hangjától is kicsit megijed. A kastély felé pillant, s ahol a szemei előtt egy lány állt, most senki sincs ott.*
~Biztos... A mai ebéd...~
*Nyugtatja magát, de rossz érzése nem hagyja nyugodni, amikor a híd felé néz. Az a lány ott van!!*
~Ostoba mágikus világ!! Ez is biztos valami szemfényvesztés volt!!~
*Nem is tudja jobban gyűlölni a helyzetét, még ez a lány hirtelen felbukkanása-eltűnése is jobban felbőszíti. Ökölbe szorítja a kezeit, s azon nyomban meg is indul, a tőle jóval messzebb lévő híd felé.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Park   Kedd Dec. 02, 2008 6:02 pm

* Kicsit megremegett a keze ahogyan vissza tette a hid korlátjára. Kis fagyos csiperkék ,mintha égetnék a kezét ,éreztetik vele ,itt a tél, észnél légy! De per pillanat a lány nem foglalkozik ezzel. Túl nyugodt az iskola. Na jó...néha vannak balhék de azokat is a diákok okozzák s azok is csak apróbb dolgok. Nem mintha ő nagy vad csaj lenne ,sőt inkább az ellentettje. Ám, néha ő is vágyhat valami kalandra. Valami másra. Ezt talán meg is történik ,hiszen váratlanul meghall valamit.*
~ De mi ez ?~
* Pillantott előre fel s közben a fülét jóban hegyezte ,hátha meghallja ki vagy mi az ,esetleg rájön a dologra. De nem így lett. Csak akkor vette észre ,hogy egy barna hajú ,elégé lenge öltözetű lány lépked felé ,morcos arccal ,mikor körübelül csak 2 méter volt köztük a távolság.*
~ Mit tehettem vele ? Nem is ismerem ?~
* Pillantott értetlenül felé. Arcán semmilyen mimika nem jelent meg, most nem volt kedve a mosolyhoz. Per pillanat nem ,pedig mindenki a mosolyát szerette igazán. Szép kék szemeit végig pásztázta a lányon ,s végigmérte az arcának minden szegletétt. Nem titkolta ,próbált rájönni ,milyen kárt is okozhatott koleganőjének. Aztán észrevette azt a kis jelet ,amit ő is ismert.*
- Waizu...
* Motyogta az orra alatt ,aztán egy mosoly is megjelent fehéres ajkain. Rájött, talán mi miatt viselkedik így a lány. Hiszen ő sem tudott sokszor aludni, lehet ,hogy eme alaknak is csak emiatt állt be úgy az arca ,mint egy fapofa.*
- Konnichiwa Waizu!
* Pillantott rá s megemelte kezeit felé. Intett ,hogy jöjjön közelebb. Igen ismerkedni szeretett volna. S remélte nem zavarja a lánykát. Bár aztán az a másik váratlanul megtorpant csak úgy és vissza ballagot a kastélyba*
- Mi a ?
* Nézett értetlenül ,de aztán vállatvont s lassan ő is vissza indult. Sajnálta a dolgot, bár inkább a lelkében izott valami. Valami fájó. Nem harag, hanem sajnálat.*
Cziegler Olivér
Elsőéves Iwaku

Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2008. Jul. 05.

TémanyitásTárgy: Re: Park   Vas. Jan. 25, 2009 12:29 pm

*A kastély hatalmas ajtaja halkan kinyílik, és egy magas, szőke fiú lép ki rajta. Körülnéz a parkban, ahol már nem igazán van hó. Na persze ez nem az ő hibája, ha nem megy ki, előbb, vagy utóbb úgy is elolvadt volna. De ettől függetlenül a fiút örömmel tölti el az a tény, hogy hamarosan már a januárnak is vége. És akkor már csak egy borzalmas hónapot kell kibírnia, és itt a tavasz! Csak egy igazán apró probléma van: az iskolában még mindig kevés élő ember tartózjodik, így valószínűleg a február is olyan unalmasan telik majd, mint érkezése óta minden hónap. Hatalmasat ásít, és zsebre tett kézzel indul délelőtti sétájára. Az iwakus fiú már szinte az egész birtokot bejárta, mikor visszatér a parkba. Nem akar még visszamenni a szobájába, így a patak felé sétál. Lassan fellép a hídra, és a korlátra könyökölve néz ki a fejéből. Érkezése napján is pont ezt csinálta, pont ugyanezen a helyen. Mi jöhet még? Újra beosztják egy szobáb? Elég abszurd lenne, de sose lehet tudni. A varázslók kiszámíthatatlanok, és hát ő sem volt eddig az a kifejezetten társasági egyén. Ennélfogva nem biztos, hogy sokan emlékeznek rá. Megint ásít, ez talán még az előbbinél is nagyobb. A fésűvel megint nem találkozott, biztos összevesztek.*
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

TémanyitásTárgy: Re: Park   Vas. Jan. 25, 2009 12:42 pm

- A jóéletbemán. Hogy itt senki sincsen. *Morog egy sort magának. Talán egy hónapja volt csak, hogy itt járt, akkor egy furcsa lány egyik pillanatról a másikra "teleportált", vagy mi. De lehet, hogy mégsem a lány hibája volt mindez, mostanában egyre gyakrabban történik vele abszurd dolog. Olyan természetellenes. Olyan... furcsán idegesítő. Vagy... áh, nincs rá elég jó szó! Már kezdi egy kicsit megszokni a helyet, de még mindig nem eléggé. A talpa alatt megreccsen pár ág, amik most akarnak kiolvadni, de ezeknek már úgy is mindegy. Egy halk sóhaj elhagyja a száját.*
~Nem igazság. Miért nekem kellett ilyen csodabogárnak születnem?~
*Talán Jack tudná csak ezeket az érzéseket hasonlókkal konstatálni, meg kéne már keresni, ő ideje nem látta. Ami elég érdekes, egy félig kihalt iskolában. Ninetta sosem volt a magány ellen, de azért ez már neki is túl sok. A hídon áll egy fiú. Egy szőke fiú, akit nem ismer, bár ez nem is olyan nagy dolog. Semmi kedve odamenni hozzá, majd ő idejön, ha akar valamit. De hogy legalább a másik nemből való észrevegye, egy kissé közelebb sétál a hídhoz; persze olyan ívben, hogy véletlenül se tűnjön úgy, hogy esetleg fel akarja magára hívni a figyelmet. És nem is megy fel a hídra, amikor "mellé" ér, továbbsétál, kezeit a farmerjébe dugva, a fejét felemelve, és úgy csinál, mintha az eget figyelné.*
Cziegler Olivér
Elsőéves Iwaku

TémanyitásTárgy: Re: Park   Vas. Jan. 25, 2009 12:53 pm

*Halkan dúdolgatni kezdene (igen, még ilyet is tud), mikor szeme sarkából megpillantja a lányt. Így inkább eltekint csodálatos(nak nem mondható) hangjának bemutatásától. Úgy tesz, mintha nem venné észre a jövevényt, de azért alig észrevehetően tovább figyeli a lányt. Most lusta odamenni, ismerkedni meg főleg. Az sosem volt az erőssége, és ha ilyen állapotban odasétálna hozzá, valószínűleg nem foglalkozna a fölösleges formaságokkal, rögtön a lényegre törne, hogy minél hamarabb vissza mehessen a szobájába. Csakhogy a kastély olyan messze van, és kivételesen gyönyörű idő van... Nos, ezt úgy is lehet értelmezni, hogy még ahoz is fáradt, hogy aludjon egy jót. Visszafojt egy újabb ásítást.*
~Miért kellett nekem ilyen messze jönnöm?~
*Úgy tűnik végre elhatározza magát: már nem támaszkodik a korlátra, és egy nyújtózkodás kíséretével elindul a kastély felé. Aztán egy hirtelen gondolattal irányt változtat, és a lány közelébe lép. Ha jó a füle, meghallhatja lépteit, sőt, talán még a lélegzetét is. De ha nem, az se baj, ő tökéletesen megvan anélkül is. Legfeljebb egy kicsit megsértődik, hogy észre se veszik.*
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

TémanyitásTárgy: Re: Park   Vas. Jan. 25, 2009 1:04 pm

~Idióta iskola. Idióta szülők. Idióta varázsvilág.~
*Igen, ezt inkább csak olyan megszokott szövegnek nyomatja magában, most már annyira nem gondolja komolyan, de szeretné, ha ismét így érezne. Nem akarja bevallani magának, hogy kicsit rosszul érezné magát, ha nem tudná hogy van ez a világ, ha nem lenne ő az, ami. És hogy a környezet is egészen szép. De persze ezt ő nem fogadja el. Gondolatban. És szavaiban sem. Akkor itt lenne a világvége.
Lépteket hall maga mögött. Nem néz hátra, csupán a szemeivel sandít annyira oldalra, amennyire csak tud, de a követőjét így sem látja. Lehet hogy az a fiú. Megáll aztán az egész testével hátra fordul, kék szemeit az idegenre helyezi.*
- Miért követsz?
*Kérdezi egy kissé közömbös, mégis sértő módon. Egyébként sejtette hogy ez lesz, csak kíváncsi, hogy mit fog válaszolni a fiú.*
Cziegler Olivér
Elsőéves Iwaku

TémanyitásTárgy: Re: Park   Vas. Jan. 25, 2009 1:12 pm

*Mikor megáll a lány mögött, ő is az égre tekint, hátha valami érdekes van ott. De nem, csak egy madár körözött a fejük felett. Gondolta, hogy a lány meg fog fordulni, és sejtése beigazolódott. Meglehetősen szép arca volt, bár Odette-nek még csak a lába nyomát sem érte el. Igen, eddig ő nála a favorit, és lehet, hogy ő is marad, de ez most lényegtelen.*
- Hogy miért követlek? Kettőt és könnyebbet. Bármennyire is furcsa, de magam sem tudok rá válaszolni. Legyen elég annyi, hogy nekem te nem mondhatod meg, mit csináljak, így ha követni akarlak, követlek is. Ja, viselkedhetnél egy kicsit illedelmesebben is, nem gondolod?
~Hát persze, hogy nem. Miért is gondolnád? Én sem gondolom.~
*Miközben beszélt tekintetét végig az égen tartotta, csak mondata befejeztével "költöztette át" a lányra.*

//időn kívüli mostantól//
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

TémanyitásTárgy: Re: Park   Vas. Jan. 25, 2009 2:02 pm

*Nem tetszik neki, ahogy a fiú beszél vele, de ő sem volt sokkal modorosabb, ez tény. Az viszont mégis bántja a fülét, hogy egy kellemetlen hangnemben magát egyenrangúnak tartja úgy, hogy azt tehet amit akar. Na ez nem jó. Ezt nem engedheti. Nitta nem egy harcias teremtés, ez a teste méretéből és alkatából is látszik, de a szócsatákat nagyon szereti.*
- Nem. Nem követhetsz, kinek képzeled magad? Egyébként meg köpök az illemre.
*Most már kulcsba is fonja a karjait. Az meg pláne nem tetszik neki, hogy csak most nézett rá a srác. Nem mondhatni nem helyesnek, csak ugye említettem már, hogy magának sem vall be egyes dolgokat. Az ilyeneket meg pláne.*
- És különben is, ha te is annyira illedelmes lennél, már rég bemutatkoztál volna és a kezemet csókolnád.
*Na ez Nitta, le sem lehetne tagadni. Persze nem is számított ilyesmire, csak ezt jó volt említésbe hozni. A kezeit még mindig kulcsba fonva tartja maga előtt, szemeivel gyanakodva nézi az ismeretlen fiút.*
Cziegler Olivér
Elsőéves Iwaku

TémanyitásTárgy: Re: Park   Hétf. Jan. 26, 2009 8:35 am

*Látott már ennél kedvesebb lányokat is, az tény. Legalábbis vele kedvesebbet. Annyira közel még egyikhez sem került, hogy igazán megismerje őket. De most már kezdi úgy érezni, hogy talán mégsem volt jó ötlet idejönni. Egy pillanatra elbizonytalanodik, de tényleg csak egy pillanatra.*
- Már m'ért nem köveethetnélek? Egyáltalán nem is biztos, hogy ugyanoda megyek, ahova te. Lehet, hogy csak arra felé...
~A kézcsókot meg várhatod. Még hárpiának is rossz lennél... Na jó, annyira azért nem.~
*Ennyit az udvarias viselkedésről. Lassan már ő is elfeledkezik erről, de nem baj, minek az?*
- Én? Neked? A kezedet? Szép álmokat! Ez nem történhet meg velem! Hogy én valakinek a kezét csókolgassam? Ez nem történhet meg.
*Pedig megtörtént, nem is olyan rég...*
Lillyan Aurora Semmewisen
Szakvezető

Hozzászólások száma : 174
Registration date : 2008. Jan. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szomb. Júl. 11, 2009 9:28 pm

*Két egymáshoz simuló ember közeledik. Egyikük magas, másik alacsony. Viccesen mutatnak így együtt, magasságkülönbségeik miatt, de őket egy cseppet sem zavarja. Lassan, szerelmesen andalogva mendegélnek, a bőröndjeiket maguk húzzák. Az esti szél csapja meg őket, a nő fázik, így a férfi még közelebb vonja magához. Így mindjárt jobb. Kevésbé fázik, főleg így, hogy még közelebb van szerelméhez. Nem is szólnak, annyira közel kerültek egymáshoz.
Hogy egyre közelednek, kirajzolódik alakjuk. A férfi magas, szőke hajú, katonás tartása, s mégis oly lágyan karolja át kedvesét. Hangja is lágy, kellemes, kifejezetten, majdnem olyan selymes, mint maga a selyem. A nő pocakos, kis hasa van, közelebb érve látjuk meg, hogy ő Lillyan Aurora Semmewisen-Ambrosius.Pcsakja van, noha nem úgy fest, mint aki el lenne hízva. Szerelmes pillantásokat vetnek egymásra.
Aurora férjhez ment, másodjára is. Ez a házassága sikeresebb. Miután egy évig cseretanárként tevékenykedett Svédországban, ott történt, hogy beleszeretett férjébe, Niklas Ambrosiusba.
Tehát most, ők ketten bandukoltak lassan, a kastély felé. A poggyászaikat maguk után húzva, a szürkületben. Távoltól is látszik, hogy összetartoznak, nem kell ahhoz látni a gyűrűt. De mégis. Ott a gyűrű ujjukon, és mind a kettőbe egy-egy címer van karcolva.*
Felhasználó profiljának megtekintése http://bubblegum.try.hu
Victoria Dewey

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Aug. 19.

TémanyitásTárgy: Re: Park   Szer. Júl. 15, 2009 4:23 pm

*Egyedül, csendesen érkezik a parkba. Kissé meleg van ugyan, de ez ő-t nem zavarja. Keres magának egy nagy árnyékú fát, és leül. Felhúzza lábait, átkarolja és megtámasztja rajta a fejét. Körbenéz, és egy teremtett lelket sem lát így hát halkan dúdolászni kezd. Elgondolkodik azon, hogy amióta idejött..még senkivel sem találkozott.
Talán ösztönösen elkerülik őt, vagy saját maga kerüli az embereket. Mind1...ez most nem számít, majd ha jön valaki jön, de biztosan nem fogja senkire eröltetni a társaságát. Egy párszor már megjárta és most nem szeretene így járni. Így hát csak ücsörög, egymagában, hallkan dúdolászva.*

A hozzászólást Lillyan Aurora Semmewisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 16, 2009 6:12 pm-kor. (Reason for editing : Lillyan Aurora Semmewisen)
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Park   

Park
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hullócsillag Park
» Central Park, Manhattan