A www.taiki.cjb.hu fóruma.

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  Belépés  

Share | 

Kékkristály barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nakamura Kumiko
Szakvezető

Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2008. Jan. 13.

TémanyitásTárgy: Kékkristály barlang   Pént. Jan. 18, 2008 5:16 pm

Amint barangolsz a kastély környékén, egyik ösvényen be, a másikon ki, a parkon keresztül, akkor egy nagy hegyhez érkezel, ami mellesleg nem meglepő,mivel az iskola a hegyek közé épült. Közelebb érve szembetűnik egy nagyobbfajta lyuk a falban. Ha bedugod a fejed, kiderül,hogy ennek a hegynek még ürege is van. Biza sikerült eljutnod a Kékkristály barlanghoz. Nem kell félreérteni, nincsenek benne kék kristályok,csak egy óriási tó,mely kéklő fénnyel árasztja el a teret. Belépve a hideg átjárja tested, és úgy érzed,mintha egy kísértetkastélyban járnál. Talán nem is ok nélkül? Mikor már percek óta gyalogolsz és hallod minden lépted visszhangját meglátod egy női alak szobrát, aki virágok közt pihen. Arca gyönyörű,teste sudár. Vele szemben egy tavacska áll, melyből időnként eltűnik egy lebegő test, majd gyorsan elillan. Vajon mi lehet ez? Talán csak képzelődtél? Meglehet.

Néha szembetalálkozhatsz egy fiatal egyiptomi lány szellemével. Ha jól megnézed Őt ábrázolja a szobor. Érdekes dolgokat tudhatsz meg a lánytól. Vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://taiki.cjb.hu
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2008. Jun. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Pént. Aug. 22, 2008 10:09 pm

*Nitta már megint nem tudott este nyugodni, így hát nekiindult egy újabb felfedező körútnak. Csak most el ne kapja akármelyik tanár, főleg ne abból a párosból valamelyik. Miközben átvág a parkon, legalább hármat tüsszent, hát igen, megfázott. De tulajdonképpen nem is érdekli, inkább megy csak tovább a saját feje után. Amikor már eleget sétált, távolról megpillant egy helyet. És mintha az oldalában csillogna valami... Körbenéz, hogy nem követi-e senki, de az esti sötétben ezt nem lehet túlzottan megállapítani. Végül elmosolyodik és ismét elindul, most már a helyet célbavéve. Egyre közeledik, egyre közeledik...* ~Mi lehet az az izé? Nem is érdekel, csak... Csak meg akarom nézni. De ha semmi érdekes, megyek egyenesen vissza.~ *Gondolataival együtt rakja a lábait egymás után, míg végül a pont, ami eddig csillogott, megszűnik fényleni. Értetlenül torpan meg a lány, aztán úgy dönt, ha már idáig eljött, azért megnézi, hogy mi lehetett az az akármi. Így is tesz, és már nincs is olyan messze, de már ilyen távolságból ki lehet venni, hogy egy rés az, ahonnan valószinüleg jött a fény. Teljes sikerélmény suhan végig Nittán, aztán mikor teljesen odaér, bekukucskál a résen. Van itt valami tó féle... De egész szépnek néz ki, úgyhogy úgy dönt, bemászik rajta. Nagy nehezen, de megteszi. Bent van. Siker!* ~Mi lehet ez a hely?~ *Kérdezi magában, miközben körülnéz. Az biztos, hogy hideg van, még jó hogy rajta van a farmerdzsekije. Hátradobja szőke haját és közelebb megy a tóhoz. Letérdel mellé és belenéz, de ugyanebben a pillanatban megint tüsszent egyet. Hiába rakta a szája elé a kezét, valahogy a levegő felkavarta a víz felszínét, és a másik oldaláról egy idegen arc nézett rá. A tüsszentéstől kicsit könnyes szemeivel, dermedten néz ismét rá a tóra. Most már nincs ott semmi. Képzelődött volna?* ~Érdekes. Talán csak az agyamra ment a sok hókuszpókusz.~ *Gondolja legyintve, de továbbra is a víz felszínét kutatja.*
Felhasználó profiljának megtekintése
Jack Wine
Elsőéves Iwaku

Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2008. Feb. 16.

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Pént. Aug. 22, 2008 10:41 pm

* Látta a lányt, amint a parkon vonult át, és kíváncsian utána ment. Nem akarta követni.. Előszöris, nem is miatta volt kinn. Csak épp levegőzni támadt kedve. Aztán meglátta a tüsszögő lányt, és muszáj volt utána erednie. Volt is nála zsebi, ha beéri, majd fel is tudja ajánlani neki. Látja, hogy a barlangba megy be, így ő is követi. Mindennek szemtanúja.
Mikor Nitta megint tüsszent, megszólal utána, pontosabban a háta mögül, és egy tiszta apírzsepit is nyújt felé.*
- Egészségedre! Üdv, Jack Wine vagyok! Téged hogy hívnak?
* Kérdezi kedves hangon. Most kivételesen a láncok hiányoztak megjelenéséből, úhygogy nem volt annyira nagyon ijesztő. Bár nem nézné ki a lányból, hogy olyan ijedős fajta.*
- Te is láttad? Vagy csak hallucináltam?
* Kérdi, mivel mint már mondtam, szemtanúja volt a vízből egy idegen arc nézett errefelé. Másik kezét is a lány felé nyújtotta, hogy felsegítse, a guggoló helyzetből, ha épp fel szeretne állni. Ha nem, akor vagy elzavarja, vagy pedig engedélyt nyer, hogy leüljön.*
- Kicsit későre jár odakinn... Csak nem esti séta? Csak nem kapjakan el a tanárok.. most valahogy semmi kedvem sincs jópofizni, a múlkori gáz jelente után.
* Ezt az utolsót, inkább magának mnodta, mintsem Ninettának.*
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Pént. Aug. 22, 2008 10:56 pm

*Miközben a vizet figyeli, egy hang is megszólal mögötte. Meglepetten fenéz a barlang falára, majd megfontoltan tekint hátra.* ~Követett volna ez a fiú?~
- Fehér Ninetta vagyok. És nem tudom hogy miről beszélsz, én nem láttam semmit. *A hangja úgy viselkedik, mintha egy hisztérikus és elkényeztetett hercegnőből jöttek volna ki a szavak. Azért a hazugság ellenére is, fél szemmel odapillant ahol az előbb látta az arcot, majd visszanéz a fiúra.* ~Jack Wine, mi?~ *Megakad a szeme a piercingeken, majd halványan elmosolyodva visszafordul a tóhoz. Igyekszik úgy csinálni, mintha nem foglalkoztatná az új jövevény. Bár az is igaz, hogy ezzel a sráccal találkozott először ittléte alatt, még a szobatársait is csak úgy látja, hogy ők húzzák a lóbőrt. Előrehajol, s belenéz a tó tükrébe. Közben egy tincs előrebukik a vállán, ő meg egy pár ujját belemártja a vízbe, ezzel ismét megzavarva a nyugalmas felszínét.* ~Na gyere te akárki, most bújj elő, nem félek tőled!~
- Csak nincs kedvem felmenni a szobába. Elég nekem így is, hogy a szüleim ide zavartak, azok a hülyék odafent csak rásegítenének. *Amikor meghallja, hogy "a múltkor jópofizott" Jack, ismét elmosolyodik, de ezt már tényleg nem láthatja a fiú, hisz háttal van neki.* ~Úgy tűnik nem én vagyok az egyetlen, aki nem fél a szabályszegéstől...~
Jack Wine
Elsőéves Iwaku

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Pént. Aug. 22, 2008 11:30 pm

* Bólint a lány nevére, de nem hiszi, hogy nem látta. Hát, de ha már így alakult, akkor miért ne menne bele a játékba?*
- Akkor valószínűleg, csak haluztam. Na, mindegy. Szabad?
* Kérdezte meg, hogy leülhet-e. Majd kisit elgondolkozott.*
- Te nem lehetsz elkényeztetve.. Nemrég találkoztam egy lánnyal, aki elvolt... Az.. vagyis ő nem így beszélt...
* Mondja elgondolkozva... Majd kérdezgetni kezdte Ninettát érdeklődve.*
- Ideküldtek, akaratod ellenére? Hát mivel tesznek rá azok? Honnan jöttél ide?
* Pár személyes elégedettlenséget is hozzáfűzött. Úgy érezte, hoyg most talán egy kis megértésre talált.*
- Hát istenne, hogy te se szereted ezt! Mármint nekem maga az iskolával semmi bajom, de szeretnék normálislenni, mint a szüleim, meg a szok velem egykorú az utcában... Mirt vagyok én kivétel? Vajon miért kell nekem varázsolnom?
* Tette fel, megint inkább magának, ámbár remélte, hogy Ninetta is hasonló cipőpen jár, és akkor biztos megértésre talál!.*
- Neked is esetleg hasolnó a helyzeted?
* Kérdezi meg lgy hanglejtéssel. Majd a nagy vízfelület közepe felé bámult. Várta, hátha megint megjelenik az a különös akárki, akit látott, mikor Ninetta után bejött. *
~ Érdekes, vajon mi lehetett?~
* Kérdezte magától.*
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Pént. Aug. 22, 2008 11:47 pm

*Elmosolyodva lejti a szemét a maga melletti helyre, ezzel jelezve, hogy nyugodtan leülhet Jack. Csak csöndben hallgatva figyeli a fiú szavait, majd a kérdésre felfigyel és a fiú felé néz.*
- Hogy honnan? Magyarországról. De a szüleim kaptak valami új állást itt, és ideköltöztünk nemrég. Én meg épp hogy megszoknám az új helyet, erre kapok ki egy levelet, hogy boszorkány vagyok. *Összehúzza a szemöldökét és visszanéz a vízre.* ~Először azt hittem, hogy valami vicc... De aztán...~ *De közben Jack is mondja a mondandóját, vagyis hogy nem érti, hogy miért ő a kivétel. Nitta nagyra nyitja a szemeit, majd egy gyors fordulattal - amibe a haja is belefordul -, ránéz ijedten a fiúra. Vagyis hát nem ijedten, csak eléggé meglepődve, valósággal megrémülve.* ~Ki ez a fiú?~ *Kérdezi magában. Mert amit elmondott... Hát ő is pont így érez. A szülei muglik, és világ életében ebben nőtt fel. De amikor megjött az a levél, akkor minden megváltozott. És kényszerítették rá, hogy eljöjjön ide.* ~Pedig egy chipgyárban dolgoznak!!! Elecktronikával!!!~ *Valósággal üvölt magában, de azért nagy figyelmet fordít a fiúra. Aztán visszavált normálisba az arca.*
- I...igen. Érdekes. Sőt, inkább kísérteties, szinte pont ugyanez. *Feleli végül, majd elmosolyodik és ő is inkább a vízre néz.* ~Tényleg... Van még olyan, aki ebben a cipőben jár? Nem is gondoltam volna... Azt hittem, itt mindenki bolond...~ *Gondolja, de lopva azért közben rápillant Jackre, majd vissza a vízre.*
Jack Wine
Elsőéves Iwaku

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Szomb. Aug. 23, 2008 12:05 am

* Kis borzongás rázza ki. Amint hallja, hogy hogy került ide a lány, a saját történetére is ráismert.*
- Ez igazán érdekes, Ninetta... ÉnAmerikában laktam.. Csak édesanyám itt kapott állást. Ők még örültek is a levélnek... Ellenmben velem.. De végülis, ki lehet bírni itt is...
~ Talán most még jobban is, hogy van egy ilyen hozzám hasonló, normális ember is itt!~
- Ha azt vesszük, van pár tanár, akiket mindet túl lehet élni valahogy.. Eddig regényeket olvastam, unaloműzőnek.. És akibe belebottlottam, az vagy beképzelt volt, vagy fura...
* Aztán kis hatásszünet után folytatja.*
- És most itt vagy te, aki totál olyan vagy, mint én, egy cipőben járunk, meg minden! Most már talán még jobb is lez... TAlán nem kell örökké csak a könyveket olvasni...
* Mondta, s közben mosolyra húzta a száját. Ábrándozós képpel nézett a tó közepére. Közben elkapta Ninetta titkos pillantását, és rámosolyog. Az ábrándozós tekintetet hagyja.*
- Talán a sors keze van benne, hogy pont itt találkoztunk, ezen az amúgyis különös helyen?
* Kérdezte titokzatoskodó, és egyben csodálkozó hangon.*
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Szomb. Aug. 23, 2008 12:42 am

*Megszeppenve hallgat. Még semmi sem kötötte le ennyire... Vagyis azóta, amióta itt van.*
- Te kibírod? Hát ez érdekes, én nem. Csak néha körülnézek, de a múltkor is elkaptak a tanárok. Pedig csak kimentem sétálni és eleredt az eső. *Összeszorítja a kezeit. Emiatt még mindig nagyon mérges. Miért van egyáltalán ebben a világban? Ez biztos csak egy álom, ő most biztos alszik. Ritka alkalmak egyike amikor álmodik, de ez biztos így jön ki rajta. A normálisok között biztos nem lenne olyan, hogy ilyen könnyen rajtakapnák mindenen. A fiún szavain elmosolyodik. Úgy beszél, mintha az egész meg lett volna rendezve. De ki tudja, lehet hogy csak jó színész a srác és tényleg megrendezi. Hogy a barátságába férkőzzön... Hát abból biza nem eszik!* ~Csak vigyázz Nitta!~ *Kicsit kihúzza magát, aztán megigazítja az ülő helyzetét. A lábait maga elé rakja, és átfonja őket a kezeivel.*
- Ezt ne akard beadni nekem. Nem hiszek ebben a sors keze dumában, mindenki, akárcsak én a magam ura vagyok. És amint tehetem itt hagyom ezt a helyet, és vissza se nézek. Addig is... jó hogy egy magamfajta normális ember van a környéken, ennek örülök. *A mondandója végére rámosolyog a fiúra. Tényleg nem gondolta volna, hogy van ilyen... De csak óvatosan, elvégre meglehet hogy csak megjátssza. Még jó hogy Nitta is ért egy kicsit a színészethez. Legalább is ahhoz a formájához, hogy megjátszhasson mindenféle szerepet. Persze csak az ilyen helyzetekben veszi ezt elő, szeret önmaga lenni, neki ne akarjon parancsolni senki.*
Jack Wine
Elsőéves Iwaku

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Szomb. Aug. 23, 2008 12:53 am

- Ahogy gondolod.. HA nem igaz, és mindenki a maga ura, akkor mindenki menjen most haza!
* Nevette el magát, cseppet keserűen.*
- De jó volna most az otthon melegébe lenni...
* ELharapja a mondatot, mielőtt bármi érzelmet is kiváltana belőle. Ő nem érzelgős! Farzsebéből kivette a regényt, ami t magánál hordott. Kényelmetlen olt rajta ülni. Meg amúgyis, áthelyezkedett törökülésbe, s hátratámasztotta kedeiz. Így últ Jack. Közben kicsit megfeletkezve a világról, fülében lévő egyik piercinget kezdte birizgálni. Most rajta volt a sor, hogy lopva nézzel Ninettára. Aki szerencséjére magafajta volt. Bár azért inkább biztosra ment, hogy titokban tartja, amiket mondott neki.*
- Az tény, hogy te is normális vagy, de titokban tartod, amiket hallottál tőlem?
* Néz rá komolyan. Most amióta itt van először ölt komoly arcot. Általában ilyenkor, ha komoly arcot vág, mindig zsebre dugja a kezeit. Most is ezt tette volna, csak nem volt mód rá. Erről megfeledkezett, úgyhogy félrenyúlt, s ezt követően máhova helyezte a kezeit. emélte, hogy a lány nem látta. Mit gondolna róla? Mondjuk őt speciál nem érdekli, hogy ki mit gondol róla.. Meg amúgyis, véletlen volt.*
- És abszolut, semmit se bírnál kitalálni, hogy jobbá tedd az itt töltött napjaid? Tudom, hogy milyen borzasztó az unalom...
* Mondja emlékező hangon ebből lehet köveztkeztetni, hogy sem eddig, sem most nem is hazudik.*
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Szomb. Aug. 23, 2008 1:40 am

- Persze, nem mondom el. *Igyekszik ő is komoly arcot vágni. Végül is... Csak azt nem érti, hogy miért kell ezt titokban tartani. Na mindegy, ő megtartja a titkot, de a fiúnak nem kell a részéről. Ő ugyanis nem szégyenli. Viszont az nem tetszik neki, hogy normálisnak hívta, mégis fűzött hozzá valamit, amivel magának bebiztosítja. A fiú kivesz valami könyvet a zsebéből. Nitta nem figyel annyira rá, nincs róla szó hogy ne szeretné a könyveket, de azért túlzásba sem viszi az olvasást.*
- De igen, ki tudok találni mindig valamit. Ha felbosszantom a tanárokat, akkor például biztosabb hogy kicsapnak, vagy kivesznek a suliból. Ha a szüleim nem látják be, hogy én nem örülök ennek, akkor megszököm otthonról, vissza Magyarországra. Felveszek majd valami másik nevet, és boldogan éldegélek majd tovább és ez az egész meg sem történt. *Szövögeti már a jövőre néző terveit, s miközben beszél, nagyon is elragadtatja magát, de most ő is komoly.*
Jack Wine
Elsőéves Iwaku

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Szomb. Aug. 23, 2008 1:54 am

* Nevet ezen a képtelen ötlete.Persze rögtön azt is elárulja, hogy miért.*
- Innen megszökni?Ugyan, ne is tervezd... Ameddig itt van lillyan... sensei, addig innen senkit ki nem csapnak.. Ő minden gyereket imád, és szeret, bárki legyen is az... CSak..
* Kezdi tűnődve, majd folytatta, ugyan azon a hangon, és szemeit most először vette le úgy a tóról, hogy folyamatosan Ninettát nézte. Persze minden hátsó szándék nélkül... Vagyis ezt én gondolom. De mégis ő jobban tudja.*
- Akart egy házvezető-helyettest nálunk.. De ha talált, akkor szerintem nekem tényleg lesz egy két bajom...
* Ahogy ezt kimondja, hirtelen ötlettől fogva, megragadja a lány két vállát.*
- Ninetta, ha szöksz, szökhetek veled? Mert ha tényleg szigorú a helyettes, engem venne eslő célpontnak.. Pedig ez.. áhh.. Nekem akkor végem.. Inkább szököm!
* Jelentette ki szilárdan. Csak most eresztette el a lány vállait. Még szerencse, hoyg tudta kontrollálni magát, és nem vasmarokkal szorította, hanem gyengéden.Na, perszem ezt sem úgy kell elképzelni, hogy símogatni kezdte.
Megköszörüli a tokát, s mivel maga mégse érzete, hogy hogy szorítja, vagy épp nem szorítja Nitta vállát, így azért megkérdezte egy bocsánat keretében.*
- Bocsi.. Remélem nem fájt... Ha meg igen, akkor elkezdem törni a fejem, hogy hogy engeszteljelek ki!
* Kacsint cinkosan, majd lábait felhúzza, magát pedig hátraveti, és így tulajdonképpen fekszik a földön.*
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Szomb. Aug. 23, 2008 2:22 am

- Igen? Akkor volt szerencsém találkozni a te senseieddel. *Mondja szimpadiasan sóhajtva. De mégis... Ő megpróbálkozik majd vele... Némán ül a földön és belenéz a tó vizébe, közben mélyen elgondolkozik. Tényleg... Nagyon össze kéne hoznia ezt a szökést. A fiú egy pillanat alatt megragadja a vállát és kérdez tőle valamit. Aztán csak elmosolyodik és bólint. Persze, szívesen fogadja azokat, akik egyet értenek vele...*
- Ha nem leszel útban és minden a terv szerint megy, igen. *Mosolyodik el gonoszul. Szigorú helyettes...? Várjunk csak! Nem lehet hogy az a pasas, aki aznap este... Nem, az lehetett másik tanár is. Jack elereszti a vállait, majd bocsánatot kér tőle. Mi?! Nittát ilyen gyámoltalan, kis törékenynek nézi?! Na azt már nem.*
- Semmi gond, nem fájt. Nem vagyok olyan törékeny, mint amilyennek látszom. *Húzza sértődöttre a hangját.*
Jack Wine
Elsőéves Iwaku

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Szomb. Aug. 23, 2008 2:33 am

- Igen, hát az vicces.. Én is múltkor találkoztam vele.. Akkor volt amit már említettem, hogy jópofiznom kellett... No, de ez lényegtelen.. Az a jó, hogy most egyikük sem jön erre... Bár kiosonni a falakon kívülre is elég nehéz volt... Nem is nehéz, csak sok odafigyelésre volt szükség.. Nehogy leleplezzenek.. De végülis, itt vagyok!
* Húzza mosolyra száját. Aztán most, montha örökmozgó lenne, már megint pózt vált, és megint felül. Majd Jacken van a sor, hogy gonoszul vigyorogva mondja a választ. De erre nem képes. Nem gonosz ő, külseje alapján talán annak lehet nézni, de az a külseje... Inkább kedves mosoly jelenik meg arcán, amit ki sem néz belőle az ember. Pedig őt így nevelték.. A külső csak megtévesztés. Mindenesetre ezt mondja:*
- Igyekszem nem útban lenni. Esetleg esküdjek is fel?
* Kérdezi nevetve. A sértődött hang megüti fülét a következőnéél. Magyarázkodás helyett, elmondja, hogy iért kért bocsánatot.*
- Nem azért kértem bocsánatot.. Én nem tudom felmérni, hogy milyen erősen szórítok meg valakit, jelen esetben a te vállaidat.. És mivel lány vagy, ha erősre sikeredett volna, illem is követeli, hogy bocsánatot kérjek.
* Mondja kertelés nélkül őszintén. Komoly mosoly ül ki arcára.*
Fehér Ninetta
Elsőéves Waizu (C)

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Szomb. Aug. 23, 2008 2:49 am

*Egy kedves mosoly húzódik meg a fiú száján... Vagyis ő annak látja.* ~Hm, egész aranyos, amikor mosolyog.~ *Gondolja huncutul, de kívülről semmi sem látszik rajta.*
- Nem kell nekem itt esküdözni. Csak tervet követni majd akkor... És ennyi. *Vonja meg a vállát. Megpróbál a srác magyarászkodni, de ő rögtön összevonja vékony szemöldökét és összeszorítja a száját.*
- Illem így, illem úgy... Köpök az illemre... Különben is, az hogy a hölgyek így, a hölgyek úgy... Mégha kinyitod egy lány előtt is az ajtót, az is diszkrimináció. Pozitív ugyan, de az. *Tájékoztatja a fiút. Végülis inkább feláll a földről. Kicsit leporolja a farmerját, majd a farmerdzsekije zsebébe vágja a kezeit.*
- Szerintem én megyek. Már kicsit fáradt vagyok, mondjuk most azon reménykedem, hogy az az átkozott tanár el ne kapjon. Jössz te is? *Kérdezi kedves, ajánlkozó mosollyal. Vissza kéne szökni a szobába.*
Jack Wine
Elsőéves Iwaku

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   Szomb. Aug. 23, 2008 2:58 am

* Megvonja a vállát, mosolyogva.*
- Bíztató, hoyg eskü nélkül is hiszel nekem! Az illem.. meghát. én eleve úgy lettem nevelve, hogy betanították.. Vagyis megtanították... NEm tudom, nem is értem, hogy mirét.. Mindenesetre, nem fogok tudni róla leszokni.
* Állapítja meg, félig magának. De azért még hozzáteszi:*
- Köszi, a felvilágosítást.
~ Bár nemmmintha szükségem lett volna rá, de ha már egyszer, kimondtad, akkor én megköszönöm.~
* Gondolta végig saját gondolatait. Majd megláttja ninetta arcán, azt a kedves, ajánlkozó mosolyt. Hát lehet ilyennek nemet mondani? Meg amúgyis ő már kiszellőztette a fejét, a lázas gondolatok egy részét megosztotta a lánnyal, így már neki sincs semi oka kinnmaradni.*
- Megyek, jövök. Én sem díjaznám, ha bárki elkapna... Megint jöhetne egy sor jópofizás...
* Ő maga is feláll, mivel épp farmar volt rajta is, ezért neki is le kellett porolnia. A mellényét levetta, annak is leporolta a hátát, és mikor kész volt, egy kedves mosollyal jelezte, hogy indulhatnak. Így elhagyta a barlangot., s amitn a klubhelyiségébe ért, azon nyomban álomba merült. És a gondolni tudott volna rá, arra gondolt volna, hogy milyen jó, hogy közvetle az esti kirándulás előtt lezuhanyozott.. Így nem kell még egysze bajlódnia vele.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kékkristály barlang   

Kékkristály barlang
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Misztikus barlang
» Villámló Barlang